Röntgen Gönder
Kliniğimiz

Özel IDH Süleyman Mert Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi


 1987 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olduktan sonra, Antalya Serik ilçesinde Atatürk Caddesinde muayenehane hekimliği ile meslek hayatına başladım. 1989 yılında eşim Sıddıka MERT ile beraber poliklinik hekimliğine başladık. 1992 yılında almış olduğumuz IMPLANT eğitimi ile implant uygulamalarına başladık. 1992 yılında Türkiye genelinde bu hizmeti veren 10 diş hekiminden ikisiydik. 1994 yılında Antalya 100. Yıl Caddesinde 2. şubemizi açtık.2013 yılı itibariyle de Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmet vermeye başladık. Merkezimizde;

                             Tanı ve Görüntüleme
                             Beyazlatma
                             Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları)
                             Restoratif Tedaviler (Dolgu)
                             Implant
                             Protez
                             Endodonti (Kanal Tedavisi)
                             Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)
                             Ortodonti
                             Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
                             Ameliyathane
                             Diş Sıkma Tedavileri
                             Lazerle Diş Tedavileri
                             Spor Hekimliği
              
  hizmetleri verilmektedir. Ayrıca merkezimizde Genel Anestezi ve Sedasyon ile tedavi hizmeti de sunulmaktadır.MİSYONUMUZ

Özel IDH Süleyman Mert Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak, hastalarımızın memnuniyeti ana hedefimizdir. Bu doğrultuda hastalarımızın beklentilerine en doğru şekilde karşılık vermek, sağlıklı ve mutlu gülümseyen insanların sayısını artırmaktır.

VİZYONUMUZ

Özel IDH Süleyman Mert Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak vizyonumuz, teşhis ve tedavi yöntemlerinde modern tıp teknolojilerini kullanmak, genç ve dinamik uzman kadrosuyla sağlık hizmetleri açısından uluslararası standartlarda hizmet kalitesi sunan, hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı güven veren bir kuruluş olmak anlayışıyla saygın bir ağız ve diş sağlığı hastanesi olmaya adaydır.

              HEDEFLERİMİZ :

Sağlık alanındaki deneyimlerimizden aldığımız güç ve sorumluluk ile hasta,hasta yakını  ve çalışan memnuniyeti odaklı sağlık hizmetini, kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak, yasal mevzuatlar çerçevesinde sürekli iyileştirerek kendimizi geliştirmek, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktır.


  POLİTİKAMIZ:

 

Sunduğumuz Sağlık Hizmetlerinde;  Hastalarımızın Ve Çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmayı esas alan bir anlayışla, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak, sürekli iyileşme ve gelişmeyi sağlamak temel politikamızdır.